reklama

Citroën dla profesjonalisty

Mniejszy Citroën Berlingo lub jego większy "kuzyn" Citroën Jumper są od lat bardzo popularne wśród zawodowców różnych profesji. Z rabatem sięgającym 35% oba modele dostępne są od ręki w salonie Citroëna w Rydzynie.

Citroën Berlingo jest doskonałym rozwiązaniem dla osoby prowadzącej działalność wymagającą szybkiego dojazdu do klienta wraz ze sprzętem, którego wymaga wykonanie zadania. Można nim przewieźć ładunek o maksymalnej objętości 3,7 m3 i wadze do 880 kg, dlatego sprawdza się również jako mały, ale bardzo zwinny samochód dostawczy.  

Oczekiwania profesjonalisty potrzebującego większego samochodu doskonale spełni Citroën Jumper, produkowany z czterema długościami części ładunkowej. Furgony mają pojemność od 8 do 17 m³, a ładowność od 1075 do 1945 kg.

Kierowca Jumpera jest często również rzemieślnikiem wykonującym odpowiedzialną pracę w budownictwie, ogrodnictwie lub innej branży, dlatego podczas jazdy potrzebuje relaksu. Zapewnia mu to kabina urządzona niemalże jak w samochodzie osobowym. Komfort jazdy może dodatkowo podnieść automatyczna klimatyzacja, system audio z zestawem głośnomówiącym, nawigacja satelitarna, itd.

- Poza klasycznymi formami finansowania, jak kredyt, leasing, czy wynajem długoterminowy, firmom decydującym się na zakup samochodu oferujemy kompleksowe rozwiązania, łączące system finansowania z ofertą obsługową pojazdu (serwisowanie, ubezpieczenia, Assistance) - wyjaśnia Agnieszka Rakowska szef sprzedaży w salonie Ciroëna w Rydzynie. - Oferujemy rabaty sięgające aż 35%.

Profesjonaliści, którym potrzebny jest Berlingo lub Jumper, mogą przekonać się o doskonałych walorach użytkowych tych samochodów umawiając się na jazdę próbną.


ANNA i MARIUSZ RAKOWSCY S.J.

Dąbcze 136, 64-130 Rydzyna, tel. 65 538 86 85, fax 65 538 05 70, tel. 500 135 518

email: amrakowscy@citroen.amrakowscy.pl

berlingo