reklama

13 marca 2018

Wiemy, kto wystąpi na Dniach Leszna 2018!

Wiemy, kto wystąpi na Dniach Leszna 2018!

18 maja na stadionie Smoczyka zaśpiewają:

Lou Bega,

Alphaville, 

Dawid Kwiatkowski.

Dni Leszna rozpoczną się 18 maja. W tym dniu na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się koncert gwiazd.

Pierwszą będzie Dawid Kwiatkowski, wokalista młodego pokolenia. Potem na scenie pojawi się Lou Bega znany z takich przebojów jak "Mambo No 5", "A little bit of mambo" czy "Angelina cha cha cha". Ostatnią gwiazdą będzie zespół Alphaville.

Bilety dla leszczynian będą w cenie 5 złotych. Ich sprzedaż rozpocznie się na dniach. Wejściówki w tej cenie będą do końca kwietnia. W maju ceny biletów pójdą w górę i będą już za 10 złotych. Ukłonem w stronę osób spoza Leszna i regionu będzie uruchomienie sprzedaży internetowej. Bilet będzie kosztował 15 złotych.

19 maja Dni Leszna będą świętowane na rynku.

Od rana można będzie skorzystać z oferty Rynków Śniadaniowych. Natomiast  o godzinie 14 rozpocznie się program przygotowany przez Polski Związek Łowiecki z Leszna z okazji 95-lecia istnienia. W planach jest koncert Reprezentacyjnego Zespołu PZŁ oraz sygnałów myśliwskich w wykonaniu sygnalistów Okręgowej Rady Łowieckiej z Leszna. Będzie także prezentacja psów myśliwskich i ptaków łownych.

Nie zabraknie atrakcji kulinarnych od dziczyzny po bigos.

Impreza ma mieć charakter biesiady, której towarzyszyć będzie I Leszczyńska Bitwa na Hity pod hasłem OPolskie przeboje kontra hity Disco Polo.

I jeszcze o 20 maja. Mieszkańcy ponownie zostaną zaproszeni na rynek.  O godzinie 14 rozpocznie się blok muzyczny z udziałem zespołów działających w placówkach kulturalnych i oświatowych w Lesznie i powiecie. Zaprezentują się również grupy Miejskiego Ośrodka Kultury.

Gwiazdami wieczoru będą Kabaret Weźrzesz oraz Kabaret Młodych Panów.

(jrs) 

Fot. twitter, okładka płyty zespołu Alphaville oraz stodola.pl