reklama

15 kwietnia 2018

Tygrysy zakończyły sezon

Tygrysy zakończyły sezon

UKS 9 Leszno podsumował sezon 2017/18. Spotkanie, w którym udział wzięli zawodnicy, trenerzy oraz przyjaciele i sponsorzy klubu odbyło się w sobotę w Banderozie na letnisku w Osiecznej. Nasza redakcja - gazety "ABC" i portalu leszno24.pl - otrzymała podziękowania "za wsparcie i zaufanie".

To już czwarty sezon Tygrysów. I jak podkreślano na spotkaniu, był bardzo trudny i pełen niespodzianek. Zawodnicy rozegrali ponad 60 pojedynków ligowych. Brali udział w turniejach minisiatkówki, byli również gospodarzem takich zawodów, w których wzięło udział aż 200 dzieci, a mecze odbywały się na czterech boiskach w dwóch szkołach w Lesznie.

Mimo, że sezon oficjalnie się zakończył, to wakacji nie ma, bo plany na najbliższy czas już są i jest ich całkiem sporo. Jednym z ważnych wydarzeń dla klubu będzie wyjazd dzieci na igrzyska do Jerozolimy.

UKS 9 Leszno 4 lata temu zaczynał od jednego zespołu, w którym było około 20 osób. Teraz w klubie jest 120 osób, w tym drużyny seniorów, kadetów, młodzików, a będą też młodziczki i minisiatkówka dzieci.

Podczas sobotniej gali był czas na podziękowania dla wszystkich, którzy klub wspierają - dla samorządu Leszna, prywatnych osób i firm, także dla naszej redakcji. Był wielki tort i film podsumowujący sezon.

- Chciałabym też bardzo podziękować rodzicom naszych zawodników, partnerkom, żonom - mówił trener Jarosław Borowski.

- Obiecujemy, że w przyszłym sezonie będziemy trenować trzy razy ciężej - dodawał Bartosz Gadkowski, kapitan zespołu seniorów.

Jesteśmy zespołem! Armią Tygrysa! Sezonie 2018/2019 uważaj - nadchodzimy! - zapowiadają!

lm, Fot. L. Matuszewska