reklama

07 listopada 2018

Sylwester w teatrze? Czemu nie!

Sylwester w teatrze? Czemu nie!

Wiemy już, jaki spektakl można będzie obejrzeć w Teatrze Miejskim w Lesznie w wyjątkowy wieczór z 31 grudnia 2018 na 1 stycznia 2019.

To będzie... "Seksmisja".

Teatr Miejski opublikował właśnie repertuar na ostatni miesiąc roku 2018. Są w nim trzy spektakle i jeden specjalny na rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Szczególnie interesująca jest oferta dla dzieci, bo na deski teatru wchodzi właśnie trzeci odcinek "Misiowych opowieści". Tym razem pod świątecznym tytułem "Mikołaj w lesie".

Poza tym obejrzeć można spektakl "Przy drzwiach zamkniętych", a 27 grudnia "Wolność".

Premiera "Seksmisji" odbyła się 26 października. Spektakl zebrał wiele recenzji, a opinie na jego temat są mocno podzielone i kontrowersyjne. Na największą krytykę przedstawienia zdobył się radny Leszna mijającej kadencji Damian Szymczak z PiS, który napisał, że "Seksmisja" jest mocno feministyczna i skierowana przeciwko mężczyznom.

Paradoksalnie to może zachęcić do obejrzenia spektaklu. Na przedstawienia listopadowe bilety są już sprzedane. W grudniu "Seksmisja" będzie prezentowana trzy razy: 29 i 30 grudnia oraz w noc sylwestrową, 31 grudnia o godz. 20. Bilety są w sprzedaży.

Więcej o repertuarze Teatru Mirejskiego na grudzień tutaj.

lm, Fot. Archiwum