09 października 2017

Sukcesy w mistrzostwach

Bardzo dobrze w otwartych mistrzostwach Wielkopolski w warcabach klasycznych spisali się reprezentanci UKS Roszada Lipno. W Miejskiej Górce, gdzie rozgrywane były zawody, zajęli wiele czołowych lokat.

W kategorii chłopców do lat 6 drugie miejsce zajął Jakub Stachowiak. W kategorii dziewczyn do lat 8 trzecia była Pola Olejniczak. Wśród dziewczyn do lat 10 drugą lokatę  wywalczyła Joanna Stachowiak. W grupie chłopców w tym wieku triumfował Maciej Olejniczak, a w kategorii dziewczyn do lat 13 Ola Walkowska. Na najniższym stopniu podium stanęła Zuzia Ruta. W gronie chłopców do lat 13 najlepszym okazał się Amadeusz Zyber- Moszak, natomiast w kategorii dziewczyn do lat 16 Jagoda Raburska. Wśród kobiet wygrała Martyna Lipka, a trzecia była Marta Ruta. W rywalizacji chłopców do lat 16 zwycięzcą okazał się Tomasz Urbańczyk, z kolei w kategorii mężczyzn trzeci był Dawid Franek.