reklama

11 stycznia 2019

Studniówka III LO (zdjęcia)

Studniówka III LO (zdjęcia)

Tradycyjnie od poloneza rozpoczęła się Studniówka III Liceum Ogólnokształcącego im.Juliusza Słowackiego w Lesznie która odbyła się w sali widowiskowej LOB S.A. W pierwszej parze taniec poprowadził dyrektor szkoły Konrad Kokociński.

W balu uczestniczyło 149 przyszłych maturzystów z sześciu klas oraz grono pedagogiczne i zaproszeni goście.

Oryginalny układ taneczny poloneza przygotowali nauczyciele w-f - Romana Rzetecka i Waldemar Jędrysiak.

Na początku swojego przemowienia skierowanego do maturzystów, dyrektor Konard Kokociński powiedział:

- Staropolskie porzekadło mówi, że jaki polonez takie wyniki egzaminu maturalnego. W związku z tym, ja o ten wynik jestem spokojny. Jest to wasz pierwszy bal w drodze do dorosłego życia, dlatego myślę, że ten czas zabawy będzie dla was niezapomniany.

Zakończył je słowami:

- Życzę, żeby III LO ukończyli harmonijnie ukształtowani absolwenci, którzy poszukiwać będą swojej drogi życiowej i spełnienia własnych ambicji. A przede wszystkim życzę wam zdrowia, bo to w życiu jest najważniejsze.

Do życzeń dołączył się również Jarosław Dąbrowski, przewodniczący Rady Rodziców. Po toaście, w części artystycznej, którą przygotowała Dominika Kucharska, zaśpiewały Agnieszka Olejniczak i Alicja Sobierajska z tatą oraz zatańczyła Agata Włodarczyk. Po kolacji rozpoczęła się zabawa przy muzyce Dj.Domin&Doryn

ed, fot. E. Baldys