reklama

12 stycznia 2018

Śpiewający sukces Wiktorii

Śpiewający sukces Wiktorii

Ogromny sukces odniosła leszczyńska wokalistka Wiktoria Muszyńska. W poniedziałek wygrała XVI Międzynarodowy Festiwal "Intershow 2018" w Nowym Targu. Zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej - do lat 13. Wkrótce zobaczymy ją w telewizji. 

Na festiwalu rywalizowali artyści z Polski, ale też m.in. Rosji, Gruzji, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Białorusi, a nawet Kirgistanu, którzy mieli do pokonania ponad 5 tysięcy kilometrów.

Wiktora już niebawem - najpewniej w lutym - wystąpi w programie telewizji TVP ABC.

Trenerką wokalną leszczynianki jest Anna Śróda. Oto co nam powiedziała o swojej podopiecznej:

- Wiktoria jest bardzo utalentowaną dziewczynką. Przygodę ze śpiewem rozpoczęła u mnie gdy miała 6 lat. Przez ten okres czasu bardzo się rozwinęła wokalnie i z radością mogę obserwować jej sukcesy. Jest systematyczna i pracowita. Na każdą lekcję przychodzi przygotowana. Ale jej sukces to również zasługa rodziców, którzy poświęcają każdą swoją wolną chwilę, aby Wiktoria mogła rozwijać swoją pasję. Na sam wyjazd na konkurs często trzeba poświęcić kilka dni, nie mówię już o przygotowaniu wokalnym. Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy usłyszymy o osiągnięciach Wiktorii.

lm, Fot. T. Muszyński