reklama

15 maja 2018

Rynki Śniadaniowe wracają!

Rynki Śniadaniowe wracają!

W sobotę, 19 maja ruszają Rynki Śniadaniowe. Pierwsza tegoroczna edycja odbędzie się na...

Rynku w Lesznie.

Jak zwykle będzie mnóstwo pysznego jedzenia i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nowością będą m.in. sushi i pizza w śniadaniowej odsłonie. W strefie aktywności szykują się nietuzinkowe atrakcje dla całych rodzin, m.in. tradycyjne gry planszowe przeniesione do gigantycznych rozmiarów! W strefie relaksu jak zwykle czekać będą wygodne leżaki i, dzięki uprzejmości Biblioteki, dobre książki.

Rynki Śniadaniowe to cykl imprez, których ideą jest propagowanie smacznego, lokalnego jedzenia oraz zachęcanie do aktywnego i zdrowego stylu życia. To także możliwość dobrego rozpoczęcia dnia, wspólnego celebrowania śniadania w niecodziennej formie i otoczeniu placów miejskich - Rynku, Placu Metziga i Nowego Rynku oraz, co jest nowością w tym roku - na Placu Powstańców za dawną synagogą. 

Rynki Śniadaniowe to także stworzenie miejsc, gdzie można zrelaksować się po pracowitym tygodniu, spróbować regionalnych i zdrowych specjałów, zintegrować się ze znajomymi, aktywnie i miło zacząć dzień. Organizacja imprez takich jak Rynki Śniadaniowe ma wspierać przestrzenny aspekt rewitalizacji centrum Leszna.

Rynek Śniadaniowy potrwa w godz. 10-14.