18 lutego 2018

Pozostał niedosyt (zdjęcia)

Zamiast zwycięstwa 2:0 jest tylko remis 2:2. Takim wynikiem zakończył się niedzielny mecz fustalowców GI Malepszy Leszno z Heliosem Białystok.

Mecz rozpoczął się udanie dla gospodarzy, bowiem już w 4. minucie prowadzenie dla nich uzyskał Jan Martin. Później nie brakowało okazji do zmiany rezultatu z obu stron, ale do przerwy już żadna bramka nie padła.

Po zmianie stron na 2:0 dla leszczynian podwyższył Piotr Pietruszko. Gdy wydawało się, że komplet punktów pozostanie w Trapezie, goście zdjęli bramkarza i postawili wszystko na jedno kartę. Opłaciło się, bowiem w przewadze zdobyli dwa gole i doprowadzili do remisu.

- Pozostał niedosyt, bo liczyliśmy na zwycięstwo - przyznał Dariusz Pieczyński, trener leszczyńskiej drużyny.