reklama

28 lutego 2011

Nowa przychodnia w Lesznie

REKLAMA. 1 marca w Lesznie otwarta zostanie nowa przychodnia lekarska Vigor Med. Znajduje się ona przy ul. Kiepury 8, przy drodze prowadzącej do szpitala. W przychodni przyjmować będą lekarze mający kontrakty z NFZ, a także prowadzący praktyki prywatne, m.in. będą to cenieni w mieście urolodzy.

Przychodnia mieści się w nowym budynku wybudowanym przez trzy leszczyńskie małżeństwa lekarskie. Obiekt ma aż 700 m kwadratowych. W środku mieszczą się gabinety medyków, a także nowoczesny blok operacyjny, salon optyczny i laboratorium.

Już od 1 marca w Vigor Medzie przyjmować będą lekarze urolodzy z NZOZ Urolog, który działał do tej pory w Leszczyńskim Centrum Medycznym Ventriculus, a więc: Jerzy Rajewski, Michał Podfigurny, Zenon Permoda, David Musielak, Mariusz Błachowiak i Błażej Każmierski. 

Na umowę z NFZ przyjmować będzie także Beata Gasza-Błachowiak, która do tej pory miała gabinet przy ul. 17 Stycznia.

Prywatne gabinety w nowej przychodni mają: urolodzy: Michał Podfigurny, Mariusz Błachowiak i David Musielak, ortopeda Grzegorz Suchecki, neurolog Beata Gasza-Błachowiak, otolaryngolog Joanna Podfigurna, ginekolodzy Ewa Szymańska, Mariusz Wróblewski i Agnieszka Podfigurna-Stopa, asystent Kliniki Endoktrynologii Ginekologicznej w Poznaniu oraz okuliści Monika Podfigurna-Musielak i Anna Dałkowska.

Właściciele Vigor Medu chcą również zatrudnić u siebie lekarza rodzinnego, o którego pytali już miieszkańcy okolicznych domków jednorodzinnych i bloków. W przychodni ma być także poradnia K oraz gabinet stomatologiczny.

lm, Fot. E. Baldys

Na zdjęciu: Urolog Michał Podfigurny, jeden z właścicieli Vigor Medu.