W niedzielę 20 maja zapraszamy na rynek w Lesznie na Kenny Freestyle Show 2012. Początek o godz. 15. Patroni medialni m.in. Gazeta ABC i portal leszno24.pl.
Bajm będzie atrakcją tegorocznych Dni Leszna. Zespół zagra na stadionie żużlowym im. Alfreda Smoczyka W SOBOTĘ 26 maja o godz. 21. Wcześniej od godz. 19.30 wystąpią laureaci konkursu ZAGRAJ przed GWIAZDĄ.
Za takie uważa Polskę Alan Lu, student z Australii, który wraz z Indonezyjką Adrianne Wiryawan odwiedził II Liceum Ogólnokształcące.
- Jak jest w Polsce?
Wiryawan: - Ludzie są tu zupełnie inni niż w Stanach Zjednoczonych i w Europie Zachodniej. Pytam kogoś o coś na ulicy. On nie mówi po angielsku. Ale wcale mnie nie olewa. Prowadzi gdzieś, szuka kogoś, kto zna angielski, koniecznie chce mi pomóc. Wow! To nieprawdopodobne. Wyobrażasz sobie?
Lu: - A mnie spodobał się wasz kraj w ogóle. Na przykład architektura. Wszyscy się dziwią, kiedy o tym mówię. Samym Polakom się nie podoba. Ale dla mnie tutejsze budynki są tak inne, że aż piękne. Cały ten wyjazd jest dla mnie niesamowity. Po raz pierwszy jestem w Europie. Nigdy dotąd nie byłem w tak egzotycznym miejscu.
Więcej o wizycie egzotycznych gości u licealistów dziś w gazecie ABC.
MIW
Fot. J. Kuik
Copyright by Leszczyńska Oficyna Wydawnicza
realizacja STUDIO FABRYKA