reklama

08 sierpnia 2014

Na starówce w Lesznie kręcili teledysk (zdjęcie)

W środę na Starówce w Lesznie nagrywano teledysk do nowego utworu leszczynianina Romana Reed'a.

Roman Reed, pod takim pseudonimem tworzy swoją muzykę leszczyński gitarzysta, twórca tekstów piosenek, a w dni powszednie przedsiębiorca Roman Jarząbek. Przygodę ze sceną rozpoczął już w latach 90. Większość czasu spędził jednak na drugim planie, tworząc muzykę i akompaniując innym artystom. 

Jakiś czas temu zdecydował się jednak nagranie własnych piosenek.

- Opowiadają one o różnych sytuacjach życiowych, które przydarzają się wielu z nas. To utwory o przygodzie, podróżach, rozstaniach, powrotach, czasem o przemyśleniach, zwykłych ludzkich radościach i rozterkach - mówi. 

Pierwsza płyta została bardzo pozytywnie oceniona przez fanów i chętnie kupowana, do tego stopnia że praktycznie cały nakład przewidziany do sprzedaży w sklepach muzycznych rozszedł się w miesiąc od premiery.

W środę w Lesznie kręcono teledysk do jednego z utworów. Zdjęcia odbywały się na Starówce, m.in. na placu Metziga. Klip opowiada o młodym człowieku, który doświadczony życiem spotyka się z niechęcią czy wręcz odrazą napotkanych na swojej drodze ludzi. Dopiero kiedy ratuje życie młodej pięknej kobiecie, ona dostrzega w nim człowieka.

Autorem zdjęć jest Stasiu Klamecki. W teledysku wystąpili m.in. Karolina Salczyńska, Przemysław Kornijenko i Tomasz Jarząbek.

Producenci klipu serdecznie dziękują za okazaną pomoc mieszkańcom leszczyńskiej Starówki.
 
Premiera teledysku planowana jest na wrzesień 2014.
 
Jeden z wcześniejszych teledysków Reed'a można obejrzeć tutaj. 

lm