reklama

10 kwietnia 2013

Możesz wesprzeć tegoroczną Majówkę z ABC

Zanim 1 maja wyruszymy na trasę Majówki z ABC możemy na jej rzecz przekazać 1 procent swojego podatku. Zachęcamy do tego bardzo gorąco, bo przygotowanie tak dużej imprezy to spory wysiłek finansowy. Razem możemy zorganizować taki rajd i wszyscy świetnie się na nim bawić.

W tym roku trasa Majówki będzie liczyła niemal 30 km, poprowadzi z rynku przez Święciechowę, Piotrowice, Niechłód, Zbarzewo, Jezierzyce Kościelne, Gołanice i ponownie przez Święciechowę na ul. Kosmonautów. Meta będzie na lotnisku.

Ci, którzy kochają Majówkę z "ABC", ale także Leszczyński Maraton Rowerowy i inne imprezy rekreacyjne mogą przeznaczyć na ich organizację 1 procent podatku. Prośbę o wpłaty kierujemy do uczestników tych wspaniałych imprez.

Większość imprez rekreacyjnych w naszym regionie organizuje Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Życie jest piękne", działające w ścisłej współpracy z redakcją Gazety "ABC". Są to: Majówka z "ABC", Leszczyński Maraton Rowerowy, Koleżeński Maraton Leszno, Rowerowy Puchar Niepodległości w Osiecznej i wiele innych.

Te ogromne imprezy przygotowują społecznicy, stowarzyszenie nie zatrudnia ani jednego pracownika, nie wypłaca jakichkolwiek uposażeń za pracę. Tymczasem przygotowanie tak wielkich imprez wymaga pieniędzy. Wystarczy powiedzieć, że ugotowanie 8.000 porcji grochówki na Majówkę kosztuje ponad 25.000 zł, a przecież od uczestników Majówki nie pobieramy żadnych opłat.

Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich miłośników imprez rekreacyjnych. Przekażcie 1 procent swojego podatku na nasze stowarzyszenie. Te pieniądze będą spożytkowane wyłącznie na społeczne cele.

Wystarczy zadeklarować wpłatę 1 procentu podatku na

KRS nr 0000379351.

Więcej tutaj.

Tekst i fot. Redakcja ABC