15 kwietnia 2018

Medale w Brzesku

W krajowym czempionacie juniorów w Brzesku brali udział w weekend kręglarze z naszego regionu. Startowali z powodzeniem.

Zawodnicy Polonii 1912 Leszno i Startu Gostyń zajęli całe podium w turnieju parowym. Wygrali go Kacper i Jędrzej Michalakowie ze Startu, którzy uzyskali 1169 punktów. Srebro dla Mateusza Klechy i Kamila Kozłowskiego (Polonia) - 1145, a brąz dla Karola Sellmanna i Adriana Zagaty (Start) - 1123.

W zmaganiach indywidualnych triumfował Mateusz Klecha, który zdobył 1151 punktów. Miejsca od czwartego do szóstego przypadły gostynianom: Karol Sellmann - 1139, Jędrzej Michalak - 1138 i Kacper Michalak - 1134. Tuż za nimi znalazł się leszczynianin Kamil Kozłowski z dorobkiem 1115 kręgli.