reklama

09 listopada 2018

Ligowe emocje w Lesznie

Ligowe emocje w Lesznie

Kibice sportu w Lesznie nie powinni narzekać w weekend na nudę. Czeka ich kilka imprez związanych z walką o ligowe punkty.

Jako pierwsi, w sobotę o godzinie 13, na boisko stadionu lekkoatletycznego przy ulicy 17 Stycznia wybiegną piłkarze Stainer Polonii 1912 Leszno. W meczu o czwartoligowe punkty zmierzą się z Nielbą Wągrowiec. Czy podopiecznym Jędrzeja Kędziory uda się przedłużyć serię meczów bez porażki? W tej chwili mają ich na koncie aż osiem.

Na godzinę 18 zaplanowano pierwszoligowy pojedynek szczypiornistów. W hali Trzynastka drużna Realu Astromal Leszno zmierzy się z Olimpem Grodków. Liczymy na udany występ naszych piłkarzy ręcznych i komplet punktów.

W niedzielę o godzinie 16 kibice mogą się wybrać do Trapezu. Tam zmierzą się pierwszoligowe zespoły futsalowców GI Malepszy Leszno i Teamu Lębork. Zapowiada się ciekawa konfrontacja, bo obie ekipy zaliczają się do czołówki tabeli.

Nasze koszykarskie drużyny tym razem zagrają poza Lesznem. Tęcza w Poznaniu z rezerwami Enei AZS-u, a Jamalex Polonia w Łowiczu.

(ceg), Fot. E. Baldys