reklama

09 sierpnia 2018

Książka na dziś "Siła ziół"

Książka na dziś

Dbanie o zdrowie jest prostsze niż myślisz - przekonuje Patrycja Machałek, autorka wydanej w tym roku książki "Siła ziół". Rośliny od zawsze pomagały w leczeniu zarówno ciała, jak i ducha. Na jakiś czas o nich zapomnieliśmy. Teraz wracają do łask.

Lawendowy olejek do masażu relaksacyjnego, syrop z tymianku na suchy kaszel,kojący napar z dziurawca i mięty.... Poradnik pani Patrycji podpowie ci, jak na własnym parapecie lub w skrzynce na balkonie wyhodować rośliny, które poprawią jakość twojego życia. Nauczy cię, jak przygotować skuteczne napary, maści i ziołowe preparaty na najczęstsze dolegliwości. Pokaże ci, jak dzięki prostym rozwiązaniom wyeliminować parabeny, konserwanty, produkty ropopochodne, SLS, PEG, barwniki i inne szkodliwe substancje.

Czujesz, że Twojemu zdrowiu i urodzie nie służą suplementy diety, drogie leki i nafaszerowane chemią kosmetyki?

Chcesz zwolnić i znaleźć się bliżej natury?

Nie godzisz się na kompromisy, jednak nie wiesz, od czego zacząć?

Odkryj siłę ziół!

Zacznij od małych kroków, a nawet nie zauważysz, kiedy za pomocą kilku najpopularniejszych ziół poprawisz jakość swojego życia! 

W książce znajdziecie opisy ziół, ale też mnóstwo przepisów pomocnych dla zdrowia i urody, dla wyciszenia, poprawy nastroju, na rozmaite bóle i dolegliwości.  

*

Poradnik "Siła ziół" wydało Wydawnictwo Znak. Dla naszych czytelników mamy dwa egzemplarze. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze zadzwonią do naszej redakcji w czwartek 9 sierpnia o godz. 13:10, tel. 65 529 25 40.