reklama

13 grudnia 2018

Koncert i aukcja dla Zbigniewa Brzezewskiego

Koncert i aukcja dla Zbigniewa Brzezewskiego

Już w najbliższą sobotę, 15 grudnia, w sali wiejskiej w Święciechowie, odbędzie się akcja Tato! Wstań! To wielka charytatywna impreza na rzecz mieszkańca tej miejscowości, który od pół roku jest w śpiączce.

Pomoc przeznaczona będzie na rehabilitację Zbigniewa Brzezewskiego. W czerwcu przeszedł zawał. Stan był bardzo ciężki, został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, z której się już nie wybudził. Orzeczono u niego minimalny stan świadomości, ale rodzina ma nadzieję, że mężczyznę uda się wybudzić.

Do tego potrzebna jest bardzo kosztowna rehabilitacja w ośrodku - koszt leczenia tam to 20.000 złotych.

Koncert rozpoczyna się o godz. 16. Atrakcji będzie mnóstwo.

W programie występy Zespołu Pieśni i Tańca Marynia oraz dzieci z przedszkola w Święciechowie z grup Tygryski i Motylki. Zaśpiewa zespół wokalny Cantata, a na koniec zagra zespół Droga do nieba oraz Tomas Diaz.

Pojawi się Gwiazdor, z którym dzieci będą mogły robić zdjęcia. Będzie strefa pisania listów do Gwiazdora, baloniki, wata cukrowa i malowanie buziek.

Organizatorzy zapewniają coś dobrego do zjedzenia na ciepło i na zimno oraz kawę, herbatę, placki.

- Tata uwielbia sport, więc pojawi się maszyna żużlowa i jej właściciel. Wielu sportowców przekazało też gadżety na aukcję - mówi Sylwia Tomczak, córka pana Zbigniewa (razem na zdjęciu).

Na kiermaszu pojawi się wiele ozdób, które będzie można zakupić dla siebie i na prezenty dla najbliższych.

Zapraszamy. A kto nie może być, może wesprzeć rodzinę:

- przekazując 1 proc. podatku - wpisując na zeznaniu podatkowym nr KRS 0000270809, cel szczegółowy: Brzezewski 9945;

- wpłacając darowiznę na konto Fundacji Avalon z Warszawy, nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001, w tytule wpłaty KONIECZNIE wpisując: Brzezewski 9945 (tytuł jest najważniejszy, inaczej pieniądze pójdą na inne konto);

- wysyłając charytatywny SMS pod nr 75 165, w treści wpisując POMOC i nr subkonta 9945. Koszt SMS-a to 6,15 brutto.

(kin) Fot. Archiwum