reklama

06 grudnia 2017

Kombinezon Pitera sprzedany!

Kombinezon Pitera sprzedany!

Zakończyła się licytacja kombinezonu Piotra Pawlickiego i plastronów przekazanych przez żużlowców. Cały dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na leczenie Janka Kajocha. Udało się zebrać aż...

6660 złotych!

Licytację przeprowadziło Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Unia Leszno.

Na pierwszy rzut poszedł kombinezom Piotra Pawlickiego, w którym startował w Grand Prix Danii w roku 2016, a potem przekazał prezydentowi Leszna Łukaszowi Borowiakowi, w podziękowaniu za wsparcie, jakie otrzymał od samorządu. Kombinezon przez wiele miesięcy stał w gabinecie prezydenta, aż w końcu trafił na licytację. Wygrał ją Dawid Szymański, deklarując kwotę 5000 zł.

- To spora suma i myślę, że znacznie przewyższa wartość kombinezonu - mówi Bartosz Domagała, szef SSKUL.

Na licytacje dla Jasia wystawiono także trzy plastrony.

Plastron Bartosza Smektały za 750 zł kupił Robson Robinson, Dominika Kubery za 410 zł - Zbigniew Matuszak, a Brady Kurtza za 500 zł - Mirosław Nowak.

Janek Kajoch jest synem byłego zawodnika Unii Leszno Adama Kajocha. Urodził się jako wcześniak, ma dziecięce porażenie mózgowe, szansą dla niego jest leczenie komórkami macierzystymi, na które rodzina zbiera teraz pieniądze. Zbiórkę prowadzi fundacja siepomaga.pl. Brakuje jeszcze kilka tysięcy złotych. Zobacz tutaj.

lm