reklama

13 listopada 2017

Klub Kobieta i Pieniądze zaprasza

Klub Kobieta i Pieniądze zaprasza

We wtorek odbędzie się trzecie spotkanie Klubu Kobieta i Pieniądze w Lesznie. Zapraszamy wszystkie panie, które chcą się nauczyć, jak zarządzać swoimi pieniędzmi.

Klub działa od września. Prowadzi go Sandra Martynów.

Kluby Kobieta i Pieniędze działają w całej Polsce. W Wielkopolsce to Leszno jest stolicą ich działalności. Do leszczyńskiego klubu należą panie w różnym wieku i różnych profesji.

W ostatnim numerze Gazety "ABC" (powinien być jeszcze dostępny w sprzedaży) przeczytacie wywiad z Sandrą Martynów. To tylko jego fragment: 

ABC: - Po co jest taki klub?

Sandra Martynów: - Po to, aby kobiety nauczyły się zarządzać swoimi pieniędzmi.

- Czy to jest trudne?

- Tak. Wszystko, co zaczynamy robić jest trudne. Nauka jazdy na rowerze też nie była prosta. Nauka jazdy samochodem - kiedy puścić sprzęgło, kiedy nacisnąć gaz - wcale nie należała do najłatwiejszych. Bywało ciężko, ale dałyśmy radę.

- Co to znaczy zarządzać pieniędzmi? Oszczędzać, postarać się o dodatkowe zarobki?

- Moja definicja jest taka, że zarządzać pieniędzmi, to mówić im dokąd mają pójść, a nie się zastanawiać, gdzie same poszły. To nie znaczy, że mamy sobie odmawiać różnych rzeczy, bo jedną z zasad budżetowania, o którym będzie mowa już na najbliższym spotkaniu, jest także to, że mamy prawo do przyjemności.

Najbliższe spotkanie Klubu Kobieta i Pieniądze w Lesznie odbędzie się 14 listopada o godz. 18 w Stacji Biznes na rogu ul. Słowiańskiej i placu Metziga. Uczestnictwo kosztuje 19 zł. Rejestracja i opłata tutaj

Wszystkie panie są proszone o zabranie ze sobą swoich ulubionych kubków.

Informacji o klubie szukaj też na facebooku.

lm