reklama

Co, gdzie, kiedy?

Kiermasz świąteczny w Galerii MBWA Leszno

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Galeria MBWA, ul. Leszczyńskich 5
Data rozpoczęcia: 11-12-2017
Data zakonczenia: 22-12-2017
Organizator: Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie

Opis wydarzenia:

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie

Środowiskowy Dom Samopomocy w Lesznie

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy im. Piotrusia Pana w Lesznie

Dom Seniora Leszno

serdecznie zapraszają na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

6-22 grudnia 2017 Galeria MBWA Leszno, ul. Leszczyńskich 5

otwarcie 6 grudnia o godz. 12.00

Już po raz kolejny w wyjątkowy przedświąteczny czas dla mieszkańców Leszna, dla miłośników sztuki i nie tylko, oferujemy piękne przedmioty wykonane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Lesznie, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego im. Piotrusia Pana w Lesznie oraz Domu Seniora Leszno. Zachęcamy do włączenia się w naszą akcję.

Podczas kiermaszu będzie można zakupić - w atrakcyjnych cenach - jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne przedmioty i prace plastyczne związane ze świętami.

Oferujemy między innymi ozdoby choinkowe, zawieszki, kartki świąteczne, prace malarskie i wiele wiele innych. Kupując piękne przedmioty wykonane z pasją, sprawiamy radość osobom, które je wykonały i jednocześnie motywujemy je do dalszych działań artystycznych. Wszystkie fundusze uzyskane ze sprzedaży wyrobów Organizatorzy przeznaczą na realizację i kontynuowanie działalności artystycznej swoich podopiecznych. Kiermasz odbędzie się na tle wystawy czeskiego artysty Pavla Hlavatego. Na wystawie zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt obrazów, grafik i rysunków .

W trakcie trwania wystawy będzie możliwość zakupu prac. Dodatkowo zachęcamy do zakupów w aneksie sprzedażnym Miejskiego Biura Wystaw Artystycznych, gdzie można zaopatrzyć się w prace wykonane przez profesjonalnych artystów. W stałej ofercie oferujemy prace z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki, fotografii, ceramiki, szkła oraz biżuterii artystycznej.

Galeria MBWA Leszno Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku: 11.00-18.00 Soboty: 10.00-14.00 Niedziela 17 grudnia: 10.00-14.00

Zobacz dziś:

Przed nami:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie leszczyńskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: abc@gazetaabc.pl