reklama

Co, gdzie, kiedy?

Kiermasz Świąteczny w Galerii MBWA Leszno

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Galeria MBWA Leszno, ul. Leszczyńskich 5
Data rozpoczęcia: 10-12-2018
Data zakonczenia: 22-12-2018
Organizator: Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie

Opis wydarzenia:

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Lesznie, Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy im. Piotrusia Pana w Lesznie oraz Dom Seniora Leszno zapraszają na:

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

6-22 grudnia 2018

otwarcie 6 grudnia, godz. 12.00 Galeria MBWA Leszno, ul. Leszczyńskich 5

godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-18.00

soboty: 10.00-14.00

niedziele: 12.00-16.00

Po raz kolejny już zapraszamy Państwa do odwiedzenia Galerii MBWA i zaopatrzenia się w wyjątkowe wyroby artystyczne. Podczas kiermaszu będzie można zakupić ręcznie wykonane prace w różnych technikach związane ze Świętami. Wszystkie prace zostały wykonane podczas zajęć w pracowniach terapeutycznych. Nabywając piękne przedmioty wykonane przez osoby niepełnosprawne oraz seniorów sprawiamy im radość i jednocześnie motywujemy do dalszych działań artystycznych. Sami stajemy się posiadaczami unikatowych dzieł, którymi możemy obdarować najbliższych.

Zobacz dziś:

Przed nami:

Regulamin dodawania nowych wydarzen

Zapowiedzi imprez edukacyjnych, kulturalnych i sportowych odbywających się w powiecie leszczyńskim zamieszczamy bezpłatnie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania zapowiedzi bez podania przyczyn. W przypadku imprez komercyjnych zastrzegamy sobie prawo do publikacji informacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie wydarzenia.

Organizatorzy ubiegający się o patronat medialny nad imprezą proszeni są o kontakt z redakcją: abc@gazetaabc.pl