reklama

07 lipca 2018

Gdzie są Marta i Oliwier? Nie wrócili do domów

Gdzie są Marta i Oliwier? Nie wrócili do domów

Leszczyńska policja poszukuje dwojga zaginionych nastolatków - Marty Sobkowiak i Oliwiera Mikołajczaka z Leszna. Mają po 12 lat. Wyszli z domu wczoraj, w piątek, i do teraz nie wrócili oraz nie skontaktowali się z rodziną.

Oliwier Mikołajczak wyszedł z miejsca zamieszkania około godz. 10, natomiast Marta Sobkowiak około godz. 15-16 przebywała z siostrą i koleżankami na placu zabaw przy Placu Kościuszki w Lesznie. Kilka godzin później, około 19, oboje byli widziani razem w centrum Leszna.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionych lub mogą pomóc w ich odnalezieniu proszone są o pilny kontakt z Policją pod numerem 997.

Rysopis Marty Sobkowiak: z wyglądu 14 lat, około160 cmwzrostu, szczupła budowa ciała, włosy ciemne do połowy rozjaśnione w kolorze blond, długości za ramiona, oczy piwne, nos perkaty, uszy normalne, uzębienie pełne. Znaki szczególne: trądzik na twarzy. Ubrana była w spodnie jeansowe koloru jasnego z dziurami na kolanach (wokół dziur cekiny), bluzę koloru różowego, buty sportowe marki Nike koloru czarnego z różowym logo firmy. Posiadała przy sobie plecak typu worek koloru zielonego z wizerunkiem liścia.

Rysopis Oliwiera Mikołajczaka: wzrost około165 cm, waga około43 kg, włosy krótkie, koloru ciemny blond, oczy niebieskie. Ubrany był w czarne spodenki o długości do kolan, buty sportowe koloru czarnego, koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego.

UWAGA! W sobotę po południu poszukiwania zostały zakończone. Dzieci wróciły do domów! 

J.W. Fot. KMP Leszno