reklama

12 czerwca 2018

Festyn Rodzinny w HAPPY DAYS (zdjęcia)

Festyn Rodzinny w HAPPY DAYS (zdjęcia)

Na placu zabaw sąsiadującym z Przedszkolem Publicznym HAPPY DAYS w Lesznie odbył się Festyn Rodzinny.

Festyn rozpoczął się od występu przedszkolaków.

Dzieci z grupy Pszczółki i Tygryski zaśpiewały piosenkę w języku angielskim. Stokrotki i Kangurki - przebój Zbigniewa Wodeckiego "Pszczółka Maja", natomiast Zajączki i Żabki zatańczyły przed widownią "Krakowiaka".

Dodatkową artystyczną atrakcją był występ Mażoretek Orkiestry Dętej Miasta Leszna. Wszystkich uczestników festynu serdecznie powitała dyrektor przedszkola Monika Kielo, zapraszając do wspólnej zabawy. Oprócz konkursów na stoisku Active life, była nauka zumby i tenisa, prowadzona przez przedstawicieli Sportingu i malowanie twarzy przez pracowników Centrum Rodzinnego WMB. Była też okazja usiąść za kierownicą samochodu Straży Miejskiej i motocykla żużlowego.

Organizatorzy przygotowali też konkursy, w których rywalizowały całe rodziny. W jednym z nich - wieszanie prania, bezonkurencyjna okazała się rodzina Lewandowskich. Magdzie, Robertowi i Kubusiowi udało się zawiesić na sznurze 10 serwetek, w ciągu 31 sekund.

W upalne popołudnie sporo radości sprawiło wszystkim pojawienie się lodów, zasponsorowanych przez rodzinę Podgórskich.

Na zakończenie festynu odbyło się losowanie. Głównymi nagrodami były: fotel z podnóżkiem od firmy Euroline oraz roczne wyżywnienie przedszkolaka od Przedszkola HAPPY DAYS.

ed, fot. E.Baldys