reklama

19 maja 2017

Dni Leszna 2017. Nie przyjeżdżajcie pod stadion samochodami!

Dni Leszna 2017. Nie przyjeżdżajcie pod stadion samochodami!

Od czwartkowego popołudnia na płycie stadionu żużlowego trwa montaż sceny i nagłośnienia na dzisiejszy koncert rozpoczynający Dni Leszna 2017. Organizatorzy przekazują kilka informacji, z którymi warto się zapoznać zanim wyruszymy na imprezę. Wokół Smoczyka trwają remonty ulic, dlatego dojazd na koncert będzie utrudniony.

Bilety na wieczorny koncert, podczas którego wystąpią finaliści konkursu talentów Rozwiń Skrzydła, Natalia Nykiel, IRA oraz Thomas Anders z Modern Talking będą do kupienia jeszcze dziś do godz. 14:30 w Miejskim Ośrodku Kultury, do godz. 17 - w Informacji Turystycznej, a od godz. 15:30 w kasach przy stadionie. W sprzedaży są już tylko bilety na trybuny.

Dojazd na stadion jest w tym roku mocno utrudniony, bo remontowana jest alejka przez stadionem od strony ul. 17 Stycznia, a także ulica Strzelecka za Smoczykiem.

Organizatorzy informują:

W okolicy stadionu nie będą wydzielone ŻADNE dodatkowe parkingi. Dlatego zwracamy się z prośbą, zwłaszcza do mieszkańców Leszna, o NIE PRZYJEŻDŻANIE na koncert samochodami.

Koncert na stadionie rozpocznie się o godz. 19. Bramy stadionu będą otwarte od godz. 18.

I kolejna ważna informacja od organizatorów:

Wejście na teren stadionu możliwe będzie:
dla posiadaczy biletów na płytę – tunelem – od strony ul. 17 Stycznia
dla posiadaczy biletów na trybuny – brama nr 8 i brama nr 9 (przyległymi do tunelu po obu stronach) - od strony ul. 17 Stycznia
osoby poruszające się na wózkach oraz z dziećmi w wózkach – brama nr 14 (podjazd od strony ul. Strzeleckiej).

Co ważne, podczas koncertu obowiązywać będzie zasada „One Way Ticket”, co oznacza, że jeśli ktoś opuści stadion to nie będzie mógł wrócić na dalszą część imprezy. Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.

I ostatnia garść informacji:

Osoby z biletami na płytę nie mogą przebywać na trybunach, jak również osoby z biletami na trybuny nie mogą wchodzić na płytę. Obie strefy będą posiadały swoje własne Strefy Gastronomiczne oraz Sanitarne.

Podczas koncertu obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ rejestrowania dźwięku i obrazu. Prosimy o pozostawienie profesjonalnego sprzętu fotograficznego w domach.

Obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ wnoszenia na teren koncertu napoi alkoholowych, opakowań innych niż plastykowe o pojemności nie przekraczającej 0,5l
Na teren koncertu nie można wnosić żadnych większych bagaży, plecaków, toreb. NIE BĘDZIE depozytu.

PUNKT INFORMACYJNY znajdować się będzie w parku maszyn. Tam należy zgłaszać wszelkie zaginięcia, zagubienia jak również odnosić rzeczy znalezione.

PUNKT MEDYCZNY znajdować się będzie w „Białym Budynku” od strony Stadionu Lekkoatletycznego.

Koncert potrwa do godz. 0:30.

Po zakończeniu imprezy ZOSTANĄ OTWARTE WSZYSTKIE BRAMY STADIONU.

lm, Fot. L. Matuszewska

Dni Leszna 2017