reklama

15 grudnia 2018

Byli żużlowcy i działacze przy wigilijnym stole (zdjęcia)

Byli żużlowcy i działacze przy wigilijnym stole (zdjęcia)

Z okazji świąt spotkali się byli zawodnicy, działacze, trenerzy i mechanicy leszczyńskiego klubu. Na uroczyste spotkanie zaprosili ich przedstawiciele Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Unia Leszno.

Wigilijne spotkanie odbyło się w sobotnie południe w wieży Stadionu im. Alfreda Smoczyka. Stawiło się tam około 40 osób - działacze, mechanicy, trenerzy, a przede wszystkim byli żużlowcy Unii. Wśród tych ostatnich byli m.in. Zdzisław Dobrucki, Bernard Jąder, Roman Jankowski, Zbigniew Krakowski, Włodzimierz Heliński, Grzegorz Sterna, Ryszard Buśkiewicz, Dariusz Łowicki, Dariusz Baliński, Sławomir Buśkiewcz, Paweł Jąder, Krzysztof Mitura.

Były życzenie od SSKUL, które przekazali Bartek Domagała i Dawid Krauze oraz od władz miasta, które wsparły kibiców w organizacji spotkania. W imieniu Łukasza Borowiaka złożył je uczestnikom żużlowej wigilii wiceprezydent Piotr Jóźwiak. Nie zabrakło upominków i opłatka.

Wszyscy stanęli też do pamiątkowego zdjęcia, a później przy świątecznych potrawach długo wspominali minione lata spędzona na torze i poza nim.

(ceg), Fot. SSKUL