reklama

Aktualności Krzemieniewo

W gminie Krzemieniewo podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy padł fantastyczny rekord, który od teraz wynosi 26.212,58 zł. Tym samym pobito najlepszy wynik z ubiegłego roku, w którym uzbierano ponad 18,5 tysiąca zł.

W Przedszkolu Publicznym w Garzynie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dlaczego tak wcześnie?

W niedzielę w Nowym Belęcinie rozegrano Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Radosława Sobeckiego.

W niedzielę, w gminie Krzemieniewo odbył się pierwszy w historii Orszak Trzech Króli.

Wandale grasowali na boisku w Pawłowicach w gminie Krzemieniewo. Zniszczyli całą ubiegłoroczną pracę działaczy sportowych i mieszkańców.

Zmarła była radna Alina Wunsz

Zmarła była radna Alina Wunsz

04 stycznia 2019Dodaj komentarz

Alina Wunsz zasiadała w Radzie Powiatu Leszczyńskiego w kadencji 2010-2014. Z racji zawodu wspierała prace rady między innymi swym doświadczeniem nauczycielskim. Reprezentowała gminę Krzemieniewo. Msza pogrzebowa odbędzie się w piątek, 4 stycznia  o godz. 12 w kościele Najświętszego Serca Jezusa w Drobninie.

Stowarzyszenie Aktywne Mierzejewo zaprosiło do siebie poetkę Joannę Pierzchałę-Musielak. Jest leszczynianką, ale jej rodzice i dziadkowie pochodzą właśnie z Mierzejewa. Co się działo na spotkaniu?

W piątkowy wieczór w Sali Bankietowej PASJA w Krzemieniewie odbyło się spotkanie wigilijne zespołu AKS Leszczyńskie Byki.

Zwieńczeniem szkolnych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości , w Publicznej Szkole Podstawowej w Drobninie w gminie Krzemieniewo, było wmurowanie w ścianę korytarza Kapsuły Czasu. Umieszczono w niej również Gazetę "ABC". Kapsułę należy otworzyć za 50 lat!

Zakończyła się zbiórka pieniędzy i budowa windy dla Bartka Jankowskiego z Pawłowic. Co czuje mama niepełnosprawnego chłopca?