reklama

14 listopada 2012

14 grudnia otwarcie kina w Galerii Leszno!

Dokładnie za miesiąc w Galerii Leszno ruszy kino Cinema3D. Dziś na konferencji prasowej poznaliśmy szczegóły inwestycji. To będzie najnowocześniejszy obiekt w całym regionie. W 4 salach jest niemal 800 miejsc dla widzów. Szykuje się wiele atrakcji, bo C3D to nie tylko filmy! To rozrywka w pełnym wymiarze!

Cinema3D to młoda sieć. Pierwsze kino otworzyła w styczniu 2011 w Galerii Twierdza Kłodzko. W tym roku ruszyły kolejne w Kaliszu i Świdnicy. Leszno będzie czwartym miastem, do którego zawita C3D, ale to właśnie u nas do projekcji filmów po raz pierwszy zastosowana zostanie nowa technologia stworzona w szwedzkich laboratoriach.

Kino ruszy 14 grudnia. Na początek zobaczyć można będzie film Petera Jacksona "Hobbit: Niezwykła podróż". 

W C3D prezentowane będą premiery filmowe, dokładnie w tym samym dniu, co w pozostałych kinach w Polsce. Będą organizowane maratony filmowe, Kino na szpilkach - tylko dla pań, będą specjalne propozycje dla dzieci, grup szkolnych, zakładów pracy, itp. Kino chce też pokazywać transmisje wydarzeń sportowych, niewykluczone że zaprosi do wspólnego oglądania wyjazdowych meczów Unii Leszno, a w szczególności przyszłorocznego finału Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu, w którym Unia być może wystąpi.

To, czym C3D chce przekonać widzów, to ...ceny biletów.

- Są dużo niższe niż w innych sieciach kinowych w Polsce - podkreśla Halina Wyborska, rzecznik prasowy Cinema 3D.

Bilety od poniedziałku do czwartku będą kosztować 15 zł normalny i 13 zł ulgowy, a w piątki, soboty i niedziele odpowiednio 17 i 15 zł.

Kino organizować będzie wiele imprez. Przy okazji jego otwarcia w Galerii ruszą też dwie nowe sieci z jedzeniem. 

I jeszcze jedna ważna sprawa: aby oglądać filmy w 3D trzeba będzie kupić okulary. Będą kosztować tylko 4 zł, widz dostanie je na własność i będą mu służyć na wiele seansów.

lm